O naszej marce

Najwyższa jakość

Prosto ze źródła

Unikalny smak

Odmiany owoców tylko z Filipin

Różnorodność

Oryginal, bez cukru, organic

lat
doświadczenia
linie
produktowe
K
zadowolonych klientów

O nas - importer

Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym w segmencie usług i wymiany handlowej. Naszym celem jest dostarczenie Klientom jak najwyższych standardów usług poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów przy jednocześnie jak najniższej cenie.

Działając jako importer, dysponujemy kompetentną i doświadczoną kadrą oraz odpowiednim zapleczem organizacyjnym Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta. Posiadamy w swojej ofercie cztery linie produktowe (Coco Planet™, Filipinka™, Loe Loe™, Exotica™), które stale rozwijamy, wsłuchując się w potrzeby rynku i Klientów.
filipinka ananas

Współpraca, co nas wyróżnia

Zapraszamy do współpracy hurtownie spożywcze, hurtownie warzyw i owoców, lokalne, regionalne i ogólnopolskie sieci sklepów spożywczych oraz spółdzielnie spożywcze.

Naszymi klientami są również sklepy on-line, sieci restauracji, hotele oraz producenci tzw. diety pudełkowej. We współpracy stawiamy na budowanie długofalowych, partnerskich relacji biznesowych, elastyczność, rzetelność i sprawną obsługę klienta. Swoim Klientom oferujemy wsparcie promocyjne, a także bardzo atrakcyjny program lojalnościowy.

Jenelyn Tek-Ing Jamrozińska

Jestem Filipinką i od lat mieszkam w Polsce. Chciałabym się z Państwem podzielić niepowtarzalnym smakiem filipińskiego Mango, które od wielu już lat cieszy podniebienia mieszkańców różnych krajów świata.
Odmiana mango o nazwie Carabao jest dostępna tylko na Filipinach i charakteryzuje się wyjątkowo słodko-kwaskowatym smakiem i mięsistym środkiem. Suszone mango to idealna, zdrowa i pyszna przekąska pomiedzy posiłkami, która zawiera mało kalorii.
Bądź na bieżąco:
filipinka

Nasze marki

Działając jako importer, dysponujemy kompetentną i doświadczoną kadrą oraz odpowiednim zapleczem organizacyjnym Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta.

Posiadamy w swojej ofercie cztery linie produktowe (Coco Planet™, Filipinka™, Loe Loe™, Exotica™), które stale rozwijamy, wsłuchując się w potrzeby rynku i Klientów.
filipiny wybrzeże

Napisz do nas

Polityka prywatności*
Adres
Unique Moments
Group Sp. z o. o.

ul. Sarnia 4/2,

52-129 Wrocław

P O L A N D
Dane rejestrowe
NIP
REGON
KRS
8961439528
020572672
0000288044
Copyright © 2024 Unique Moments. Wszystkie prawa zastrzeżone